Kontakt z nami:

Adres:
Monika Florczyk
ul. Wojewódzka 7
40-026 Katowice

Telefon GSM:
+48 606-937-600

Internet:
e-mail:
go@ubezpieczeniago.pl
Oficjalna witryna:
www.ubezpieczeniago.pl

Ubezpieczenie zdrowotne indywidualne w Allianz

Choć dostęp do publicznej służby zdrowia jest najprostszym rozwiązaniem w przypadku konieczności korzystania z opieki medycznej, z pewnością warto zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu można mieć dostęp do placówek o podwyższonym standardzie. Allianz proponuje kilka rozwiązań polis zdrowotnych, zatem każdy może wybrać wariant, który najbardziej mu odpowiada.

Ogólnopolski Program Medica

Jedną z najciekawszych propozycji Allianz, dla osób poszukujących dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego jest Program Medica, który umożliwia korzystanie z ponad 800 placówek w całym kraju. Dzięki temu, ubezpieczony może swobodnie korzystać z fachowej opieki lekarskiej prywatnych przychodni, w których jakość usług pozostaje na wysokim poziomie. Co istotne, dzwoniąc pod specjalną infolinię, ubezpieczony może przez całą dobę uzyskać informacje praktyczne, dotyczące pracy placówek medycznych i pomocy dla osób posiadających polisę. Co ważne, ubezpieczyciel nie ustala limitu świadczeń objętych ubezpieczeniem, a ubezpieczony może w ramach polisy korzystać także z podstawowych oraz specjalistycznych badań laboratoryjnych, radiologicznych, endoskopowych.

Ubezpieczenie zdrowotne Moje Zdrowie

Kolejną propozycją ubezpieczenia zdrowotnego jest ubezpieczenie Moje Zdrowie, dostępne w dwóch wariantach – podstawowym i rozszerzonym. Jest to ubezpieczenie kierowane zarówno dla rodzin, jak również dla osób indywidualnych. Nawet w wersji podstawowej, ubezpieczony ma dostęp do szeregu usług medycznych: wizyt domowych, konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań diagnostyczno – laboratoryjnych. Dodatkowo, do ubezpieczenia dołączany jest pakiet assistance, obejmujący m.in.: przywóz leków, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi podczas przebywania ubezpieczonego w szpitalu, transport medyczny do i ze szpitala czy zdrowotną całodobową infolinię.

Patrz także:

 

[ Główna strona ]